Merhaba, eğer üye iseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaparak siparişlerinizi kontrol edebilir ve yeni sipariş verebilirsiniz ...

 • info@tuanakimya.com
 • +90 (332) 342 74 92 Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0332 342 74 92 Cep: 0530 140 89 93

Kurumsal : Gizlilik Politikası


Üyelerimizin-Müşterilerimizin Online.tuanakimya.com\'ye (\"Sitemiz\") üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz\'den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.
 

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları\'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi tarafından görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi sorumlu değildir.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi\'ye aittir.
 • Kullanılmamış olsa dahi Müşterilerimizin özel istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallar, niteliği itibariyle iadeye elverişli olmayan veya çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar (bilhassa ve yine tüketici tarafından kullanılmamış dahi olsa ambalajı açılmış veya hasar görmüş kozmetik, gıda vb.) ürünler iade alınmaz.
 • Online.tuanakimya.com üzerinden satın alınan ürünler için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün idesi online.tuanakimya.com ‘ye yapılmalıdır. Mağazalarımızda para iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Online.tuanakimya.com\'den satın almış olduğunuz ürünlerin bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde iadesi mümkün olan hallerde ürün mukabili tüm Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi\'ndan ürün için ödedğiniz tutarı aşmamak üzere iade çeki alabilir ve bu iade çeklerini Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi’nda istediğiniz ürünlerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İade Çekleri mukabili para ödemesi yapılmamaktadır.
 • İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
 • Sitemizden sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
 • Size özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız, size gelen e-mail üzerindeki unsubscribe linkine tıklayabilir ya da sitemizde sağ üst köşede bulunan isim bilginizin üzerinden “Üyelik Bilgilerim”bölümüne girerek, iletişim iznini kaldırabilirsiniz.
 • Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreğiniz ilgili sipariş önbilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi\'ye danışabilirsiniz.


 

Tuana Kimya Arzu Bato Kimyevi Maddeler İşletmesi


 

HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ YENİ ŞEKERCİLER SİTESİ ÖZ KAFA SOKAK NO:1/A KARATAY/KONYA/TÜRKİYE

Tel: +90 (332) 342 74 92

 

Phasellus tristique libero vel justo aliquam pellentesque. Maecenas vestibulum velit est, in tincidunt arcu fermentum id. Morbi ipsum arcu, iaculis nec sapien vel, egestas viverra eros. Phasellus ac dolor elit.

- Mesaj Bırakan