Merhaba, eğer üye iseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaparak siparişlerinizi kontrol edebilir ve yeni sipariş verebilirsiniz ...

  • info@tuanakimya.com
  • +90 (332) 342 74 92 Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0332 342 74 92 Cep: 0530 140 89 93

Kurumsal : Hakkımızda

Kurumsal - Hakkımızda

Faaliyetlerine, 18 yıllık tecrübesini katarak başlayan Tuana Kimya, 2008 yılında kurumsallaşmaya başlamıştır.

Tuana Kimya, gıda aromaları, deterjan ve kozmetik esansları; helvalık ve lokumluk çöğen suyu üretimi ile gıda katkıları ve deterjan kimyasalları pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Sektörde elde ettiği tecrübeyle hedef kitle üzerinde olumlu bir izlenim yaratmıştır. Tuana Kimya, vermiş olduğu hizmet ile müşterilerinin takdirini toplamış, saygı duyulan bir firma konumuna gelmiştir.

Tuana Kimya, kaliteli üretim ve hizmet sürekliliği amacıyla kalite yönetim sistemleri konusunda uzmanlaşmak için kurumsallaşma çalışmalarına da hız vermiştir. Kurumsallaşma, kurum kültürü ve kurum felsefesini oluşturma anlamında, yenilikçi kimliğiyle zamanın gereklerine uyum sağlayan firma, vizyonu misyonu olan Aromedorps ve Beydamla markalarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumsal kimlik bilinciyle hareket eden Tuana Kimya için hedef kitlesi ve personeli ile kurduğu ilişkilerde dürüstlük önde gelen değerdir. Firma, günü kurtarma değil de geleceğin planlarını yapmaktadır. Dolayısıyla ilişkide olduğu tüm kurum-kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergilemektedir.

Doğadaki tüm tat ve kokuların mümkün olduğu bir dünya sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Tuana Kimya, hedef kitlesi ile uzun vadeli ve kalıcı ilişkiler kurma amacındadır. Bu anlamda yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamaktadır.

Kozmetik Ürünleri, Deterjan, Gıda üretimi ve pazarlaması ile ilgili tüm aşamalarını kendi bünyesinde tamamlayan Tuana Kimya, sektöründe mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışmaktadır.

Firma, işini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışıp, başarısını onlarla paylaşmaktadır.

Tuana Kimya, başarma hissini güçlendirerek, sektöre yön veren bir kurum, çalışma alanıyla ilgili olarak akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir.

Phasellus tristique libero vel justo aliquam pellentesque. Maecenas vestibulum velit est, in tincidunt arcu fermentum id. Morbi ipsum arcu, iaculis nec sapien vel, egestas viverra eros. Phasellus ac dolor elit.

- Mesaj Bırakan