Merhaba, eğer üye iseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaparak siparişlerinizi kontrol edebilir ve yeni sipariş verebilirsiniz ...

  • info@tuanakimya.com
  • +90 (332) 342 74 92 Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0332 342 74 92 Cep: 0530 140 89 93

Kurumsal : Üretim


ISO 9000 ve ISO 22000 standartlarına göre onaylı üretim tesisimizde son derece gelişmiş güvenli üretim standartlarında müşterilerimizin arzuları doğrultusunda sıvı ve toz aromalarla, kozmetik ve endüstriyel esanslar üretmek temel ilkemizdir.

Kullanılan hammaddelerin ithalatında kalite kontrol ilkelerimiz çerçevesinde, gereken hassas analizleri yapılmakta ve tüm ürünlerin sertifikalarının tam ve eksiksiz olmasına ve hammaddelerin sertifika değerleri ile uyuşmalarına dikkat edilmektedir.

Üretilen aromaların ve esansların fiziksel, kimyasal ve olfaktif analizlerinin tamamı yapılıp kontrol edilmekte ve elektronik ortamda yıllarca kontrol edilebilecek bir şekilde kayda geçirilmektedir. Üretilen aromaların ve esansların kontrolü bu konuda eğitimli ve tecrübeli mühendislerimiz ve ileri teknolojinin en son yeniliklerini bünyelerinde bulunduran modern ve teknolojik kalite kontrol cihazlarımız ile sağlanmakta ve müşterilerimize kaliteden taviz verilmeyeceği güvencesi sağlanmaktadır.

Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi halinde bitmiş ürünlerin son ürün denemeleri aplikasyon laboratuarlarımızda gerek kendi gerekse müşterilerimizden gelen bazlarla denenmekte ve uygun olmaları halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Dünya pazarlarında sunulan yenilikler sürekli takip edilmekte ve 20 nin üzerindeki ülkedeki yüzlerce ar-ge çalışanından aktarılan bilgi ve tecrübeler harmanlanarak, müşterilerimize yeni ürün fikirleri olarak sunulmaktadır. Aromaları ve kreasyon esansları gerektiğinde bize özel patent buluşlardan yararlanarak Avrupa normlarına uygun bir çalışmayla Türkiye pazarlarına gururla sunmaktayız.

Verimlilik, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarımızla gerek yerli ve gerekse de uluslararası kuruluşlara 50 senenin üstünde bir zamandır hizmet vermekteyiz.

Phasellus tristique libero vel justo aliquam pellentesque. Maecenas vestibulum velit est, in tincidunt arcu fermentum id. Morbi ipsum arcu, iaculis nec sapien vel, egestas viverra eros. Phasellus ac dolor elit.

- Mesaj Bırakan